Forum Klanu [G.P.Z]

Bo [G.P.Z] to nasze życie...

Ogłoszenie

...:Polski Serwer Hajsu PLN 24/7:... Ip:188.116.52.157:7777


  • Index
  •  » Informacje
  •  » Poradnik jak wgrać Paint Job do Elegy i Sultana!

#1 2010-11-07 14:05:12

 Mitasubishi[G.P.Z]

Wydalony!

Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 163

Poradnik jak wgrać Paint Job do Elegy i Sultana!

Długo oczekiwany poradnik
Przejdźmy do rzeczy

Potrzebne programy:
- Img Tool 2.0
- Moje PaintJoby (w odpowiednim temacie można je pobrać)
- GTA San Andreas (xd)

No dobra, ale jak wgrać te Paint Joby?

1. Uruchamiasz Img Tool (do pobrania np na GTA Site polecam angielską wersję)
2. Wybieramy File/Open
3. Wchodzimy w Rockstar Games/GTA San Andreas/models i wybieramy plik "gta3.img" (na liście bedzie figurował bez .img ;] )
4. Jak już otworzyłeś ten plik, kliknij na Edit/Find i w okienku wyszukiwania wystukaj "elegy3.txd" po czym naciśnij "znajdź następny"
5. Jak znajdzie elegy3.txd na liście to powinien być już odrazu zaznaczony. Klikasz na niego Prawym Przyciskiem Myszki i wybierasz Replace. Teraz wybierasz moje elegy3.txd. PS:po pobraniu polecam umieścić mój pobrany pliczek na pulpicie i ten pliczek wybierasz.
6. Czekasz chwilkę i na samym dole okienka powinno pisać "File Replaced" (czy jakoś tak)
7. Gratuluję wgrałeś Paint Job do Elegy, aby wgrać Paint Job do sultana musisz postępować tak samo jak w przypadku elegy tylko zamiast elegy3.txd wyszukaj sultan1.txd

Mam nadzieję że pomogłem, jak coś wam nie będize działać to piszcie w tym temacie.

PS: Róbcie zawsze kopie zapasowe pliku gta3.img wiem wiem jest on duży, ale jak coś schrzanicie i gta nie bedzie sie chciało włączyć to macie przesrane, dlatego polecasm robić kopie!


Jestem BOTEM!

Offline

 
  • Index
  •  » Informacje
  •  » Poradnik jak wgrać Paint Job do Elegy i Sultana!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl