Forum Klanu [G.P.Z]

Bo [G.P.Z] to nasze życie...

Ogłoszenie

...:Polski Serwer Hajsu PLN 24/7:... Ip:188.116.52.157:7777


#1 2011-01-26 18:54:50

 Mati_(POL)_[G.P.Z]

Boss Klanu .

Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 331

Odejście Krzysqa .

Ogłaszam iż Krzysiq98 Odszedł od nas i od sa-mp z powodu : ''Szkoły'' xD , i może jeszcze kiedyś dołączy , ale chyba NIE  xD , to tyle .

Pozdr. Mati..pol..gpz ;]

Offline

 

#2 2011-01-27 13:08:19

DragoN54

Nowy

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 29

Re: Odejście Krzysqa .

G.P.Z sie rozpada

Offline

 

#3 2011-01-27 14:09:54

 Mati_(POL)_[G.P.Z]

Boss Klanu .

Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 331

Re: Odejście Krzysqa .

Dobrze Kingx , wiem ;] , dobrze że [SWAT] się dobrze trzyma (chodzi o negatywne znaczenie) , Jakoś tylko jak na servie to ty Kingx , LeBron'a nie będzie przez 4 miechy (nauka) , hAVE nigdy nie wchodzi , kto tam jeszcze hmm... [SWAT]Miroshu jeszcze go tylko pamiętam i on już od 1,5 miecha nie wbija , Cwaniak jest w [NT] i gra na Adventure ma w dupie swat'a , AdiGt , no jeszcze on ;] chociaż , kiedyś juz byl [TB] ale go jebneli w łep i powrócił do [SWAT] . ale i tak jak wbije to 1 na 2 miechy , i tak wygląda [SWAT] haha , wy obaj macie problemy , tylko nikt tego nie powie , bo zawsze [SWAT] jest nigdy nie pada , bo hAVE juz nawet sie nie interesuje [SWAT]'em hah , nawet nie wbija na hajs jak juz mowilem , ma w ''D'' wbijanie na serva itd. , No ale żeby nie bylo że G.P.Z się trzyma itd. powiem że się nie trzyma , ale nie powiem tak jak hAVE że padło , bo nie padło i będe  trzymał to moje zdanie i choćbym tylko ja został kurwaaa , więc nie musisz mi to mówić , bo ja powiem ''tak rozpadło się'' , póki co jeszcze NIE ! i proszę w odejściu nie pisać takich offtop'ów jak ''gpz sie rozpada '' , bo jak juz mówiłem ja decyduje xD , to tyle :] .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl